Konečně našel tu pravou

Jelikož je mezi Leonardem DiCapriem (45) a Camilou Morrone (23) velký věkový rozdíl, nikdo jejich vztahu zpočátku nepřikládal velkou výhru.

Jenže herec, známý z filmu Titanic, už se s krásnou dívkou randí přes tři roky a i na veřejnosti dává všem najevo, že k sobě patří. A jelikož ji letos vzal i na předávání Oscarů, což se žádné jeho dívce od roku 2005 nepodařilo, není divu, že se začínají mnozí myslet, že právě Camila je tou pravou.

Také vás může zajímat ...

Jestli s ní ale stane před oltářem, a nebo dokonce založí rodinu, je zatím otázkou, na kterou se těžko hledá odpověď. Taková žádost o ruku ale klidně v dohlední době přijít může.

Camila je přece jenom mimořádně krásná a když bude Leonardo otálet, může se stát, že mu ji „vyfoukne“ někdo jiný. A to i přes přes to, že je stále atraktivní a především skvěle zajištěný muž.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...