Konečně našla toho pravého!

Na nějakou dobu po rozvodu s třetím manželem Petrem Polákem (40) zpěvačka Bára Basiková (56) úplně zanevřela na muže. Příliš dlouho jí to ale nevydrželo. Rozhodně pro ni neplatí pravidlo „třikrát a dost“.

Na zpěvačku se znovu usmálo štěstí v lásce. „Do života mi vstoupil někdo, kdo mě činí velmi šťastnou. Nechci prozradit, kdo to je, ale je to hodně vážný a jsem zamilovaná,“ svěřila se tajuplně zpěvačka s dovětkem, že její nová známost není z Prahy.

Také vás může zajímat ...

Po rozpadu posledního manželství si nedokázala představit, že by po svém boku měla nového muže. „Vlastně jsem na to neměla ani pomyšlení. Asi jsem musela dozrát a ujít nějaký kus cesty, abych mohla novou lásku přijmout,“ svěřila se Basiková.

Zpěvačka září štěstím, nová láska jí očividně prospívá. Bára si v životě, už od dětství, užila hodně nelehkých situací. Že by se na ni konečně usmálo štěstí? Že by po několika nevydařených vztazích konečně našla toho pravého?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...