Konečně objevila lék na jeho težké deprese

Přestože teď působí herecký pár Martina (44) a Martin (47) Preissovi pohodově, mají za sebou krušné roky. Drbna ze seriálu Slunečná totiž dokázala vydržet se svým manželem i přes drsné období, kdy bojoval s těžkými závislostmi.

Také vás může zajímat ...

A protože si rodina takto těžkou zkouškou nechce znovu projít, rozhodli se dodržovat pár pravidel. A jedním z nich je odpočinek. Posledních 14 dní v roce stráví odloučeni od ruchu velkoměsta. Pár má štěstí, že i teď má stále práci, takže nejsou ve finanční tísni.

„Pracujeme do 20. prosince, potom odjíždíme na Vysočinu mimo město do klidu a ticha,“ přiznala Preissová s tím, že se vrátí až v lednu. 14denní restart si prostě nenechají vzít, protože předcházet stresu je v případě jejího manžela základem jeho fungování.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama