Konečně poznala muže snů

Dlouhou dobu nemohla MARTINA RANDOVÁ (48) najít žádného partnera. Po rodině touží celý život, jenže ji nemá s kým budovat. Nebo se snad situace náhle změnila?

Nic není tak beznadějné, jak se na první pohled může zdát. Tím se řídí i oblíbená herečka z Ordinace v růžové zahradě Martina Randová (48), která je do své práce neskutečně zapálená.

Také vás může zajímat ...

Mimo natáčení se věnuje také divadlu a je vášnivou pejskařkou. Jenže zatímco po pracovní stránce se jí neobvykle daří soukromý život už taková sláva asi moc nebude.

Není totiž tajemstvím, že celý život žije se svou maminkou a sen o dokonalém manželovi a vlastních potomcích se začíná vytrácet jako pára nad hrncem.

Nevěří mužům

Že by ale byla celý život bez muže, to se říct nedá. Jen zkrátka neměla na toho pravého moc štěstí a každý vztah se jí měl rozpadnout ještě dřív, než spolu začali budovat společnou budoucnost.

Dokonce se před časem přiznala, že si jí nevážili a občas ji i ponižovali. „Byla jsem pro ně jen služkou,“ řekla tehdy zklamaně. Proto se dlouhou dobu léčila s depresemi, neboť si myslela, že není pro žádného muže dostatečně dobrá a krásná.

Když se z ní ale stala známá a oblíbená herečka, najednou se vzchopila a začala žít nový život. „Na chlapy kašlu,“ řekla razantně. Dlouhou dobu to vypadalo, že se svého hesla bude držet. Pak se ale začalo spekulovat, že si přece jenom někoho našla. Kdo by také chtěl zůstat do konce života úplně sám. Kdo je ale tím panem Tajemným?

Je konečně zamilovaná

Mezi jejími kolegy se prý říká, že se v poslední době dost změnila a září jako sluníčko. Vždy přichází s dobrou náladou, která jí má většinou vydržet i po zbytek dne. Navíc se to projevilo i na jejím vzhledu, jako kdyby najednou omládla o deset let.

Martina se k ničemu zatím nevyjádřila, ale podle jejího výrazu všichni tiše doufají, že konečně našla prince podle svých představ. Třeba se Martině nakonec splní všechno, po čem kdy toužila. Na nic totiž nikdy není pozdě. Budeme držet pěsti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...