Konečně rozvedeni! Dojde teď na usmíření?

Lásce bohužel neporučíme a rozvádějící se herec JAKUB PRACHAŘ (37) a modelka AGÁTA HANYCHOVÁ (35) o tom vědí své. Usmíří se ti dva někdy?

Nedá se říct, že by měli spokojené manželství. Byla to jedná velká válka už od samého začátku. Podle rodiny ze strany Hanychové spíš jeden velký omyl. S příchodem jejich dcery Mii (2) se však nic nezlepšilo. Spíš se krize mezi nimi prohloubila.

Také vás může zajímat ...

Šťastné začátky

Každý začátek vztahu je idylický. Takhle to bylo i u Jakuba Prachaře (37) a dcery známé české herečky Veroniky Žilkové (58)Agáty Hanychové (35).

Vzali se potají pouze v kruhu svých přátel, bez rodiny, v jednom hotelu. Když zjistili, že jim to u rodiny neprojde, uspořádali ještě svatbu v kostele v Úněticích.

Jenže po svatbě a příchodu dcery Mii se tak trochu věc změnila a celá situace zkomplikovala. Na veřejnost prosákly spekulace o Agátině nevěře, a dokonce tu byly pochybnosti o otcovství Prachaře.

Mia není jeho?

Testy však prokázaly, že je Mia jeho, a dnes je to z podoby naprosto jasné. U Prachařů začalo dusno opadat, než se ale našel jiný důvod k hádkám.

Začal se lišit jejich pohled na výchovu, což nedělalo vůbec dobrotu! Žádný z nich není žádný andílek. Už několik let po svatbě si Jakub i Agáta hledali zábavu jinde a s někým jiným.

V roce 2017 syn Dany Batulkové (62) uznal, že jejich manželství nemá cenu, chtěl zažádat o rozvod, jenž se nakonec neuskutečnil.

Agáta se chtěla opět usmířit, tudíž si udělali romantický pobyt u moře. Už poněkolikáté. Přijeli jako vyměnění, ale jen na krátkou dobu. Pobyt nepomohl.

Po pár týdnech vše začalo znovu, což Jakub nevydržel a odstěhoval se ke své milence, topmodelce Denise Dvořákové (29). Uvědomil si, že už to celé nemá význam.

Rozvod nesnáší moc dobře

Tento rok v srpnu učinili poslední kroky k rozvodu, který by měl proběhnout v těchto dnech. ,,Nijak se z toho nehroutím. Těším se, až budu zase Hanychová,“ chlubila se pár dní před rozvodem modelka.

Po dlouhých soudech to mají konečně za sebou. Nebo spíš bohužel? Jak pro koho! Jakub se přestěhoval ke své mamince, úspěšné herečce, která v současné době září v seriálu Slunečná.

Batulková mu vaří, pere a stará se o svého znovu opuštěného syna. Prachařovi se zřejmě začalo po své rodince stýskat, podepsalo se to i na jeho vzhledu a chování.

V televizních pořadech už tolik nevtipkuje, nechodí tolik do společnosti a není příliš aktivní na sociálních sítích. Nemůže se mu nikdo divit, 7 let manželství je zkrátka dlouhá doba.

Navíc když se Agáta každou chvíli chlubí novým chlapem. Asi aby mu ukázala, že už vše dávno překonala. Jenže není to právě naopak?

Možná chce, aby Kuba žárlil a přišel s prosíkem. To on přece od ní odešel a nebyli by první dvojicí, která to dala znovu dohromady.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...