Konečně se usmířili!

Ještě před pár týdny si všichni mysleli, že se budou rozvádět, dnes to vypadá na nový a velmi slibný začátek. Václav Vydra (64) se totiž společně s manželkou Janou Bouškovou (66) údajně rozhodli učinit radikální krok.

Jak je známo, Vydra ze všeho nejvíc miluje koně a každou volnou chvíli tráví s nimi.

Také vás může zajímat ...

Boušková sice vesnický, respektive farmářský život nemá úplně ráda, přesto se zřejmě rozhodla jít svému manželovi vstříc a měla mu slíbit, že se o koně bude starat společně s ním, aby si mohl přikoupit další.

Rozhodli se, že si vyjdou vstříc a zakopou válečnou sekyru

Vydra měl na oplátku ženě zase dát slib, že spolu v příštím roce pojedou do zahraničí. A to i přesto, že nerad cestuje do cizích krajin.

Otázkou ale je, kdo by mu mezitím jeho rozlehlou farmu hlídal. Všichni jsou ale jistě rádi, že se už nehádají kvůli odlišným zájmům a našli zase společnou řeč.

Rozvádět se ani jeden nechce, tolik společných let hodit jen tak za hlavu zkrátka nelze. Je vidět, že se i po tak dlouhé době pořád nesmírně milují a nemohou bez sebe být.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...