Konečně si našel čas na rodinu

Jeho další žena Jovanka doufala že se Pepa už usadí.

Prakticky od začátku jara hudebník Josef Vojtek (55) nevystupuje. Těžkou hlavu si z toho ale nedělá a naopak se snaží volný čas využívat smysluplně.

„Člověk se nějak točí okolo baráku,“ prozradil zpěvák, že většinu času tráví doma s manželkou Jovankou Vojtkovou (42) a dětmi. I když ale se svou skupinou Kabát skoro nevystupuje nebojí se toho, že by to mohlo mít negativní dopad na jeho finanční situaci.

Také vás může zajímat ...
Tuto změnu nejvíce ocenila Jovanka a děti

Kdyby totiž bylo nejhůř, má Vojtek plán „B“. „Jsem vyučený opravář telefonů, v životě jsem toho zažil hodně,“ pochlubil se Josef s tím, že o sobě ví, že se v životě neztratí. Jeho manželka se tak asi nemusí bát, že budou mít kvůli odkládání koncertů hluboko do kapsy.

Kdyby totiž opravdu začaly strádat, její manžel je připraven si začít přivydělávat jinak to je na něm bezesporu sympatické. Už vůbec, když spoustu jeho kolegů raději truchlí, že mají kvůli koronaviru hluboko do kapsy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...