Konečně si to spolu pořádně vyříkali!

V nedávné době se řešil „spor“ mezi zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (39) a režisérem Jiřím Adamcem (71). Ten prý vznikl kvůli filmu Léto s gentlemanem, kde Lucie hrála. Ta údajně měla říci, že natáčení tohoto filmu lituje.

To se pochopitelně nelíbilo režisérovi snímku Adamcovi, proto si vše s Lucií vyříkal po esemeskách. „Měla jsem velkou smůlu. Léto s gentlemanem a předtím Decibely lásky. To jsem taky nepřežila, nemohla jsem to ani dokoukat.

Také vás může zajímat ...

Proto teď víc točím v Kanadě,“ řekla Vondráčková. Adamec ovšem vysvětluje, že to bylo myšleno jinak. „Ona mluvila primárně o tom prvním filmu, a to bylo vztaženo i na Léto s gentlemanem. Lucka mi posílala informaci, že to nikdy neřekla a že ten film je naopak pěkný.

Velmi se jí to líbilo,“ vyjádřil se režisér s dovětkem, že chybu vidí hlavně v cílové skupině lidí, jimž byla komedie určena.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...