Konečně začíná žít?

Dlouhou dobu byla ve středobodu dění, ale teď se zdá, že se vše začíná vracet do normálu. Nejstarší dcera zpěváka Karla Gotta (†80)Dominika Gottová (47) už se mezi lidmi příliš neukazuje.

Jediné místo, kam pravidelně dochází, je její práce. Lidé se na ni sice do baru stále chodí dívat, jako kdyby byla zvířátko v zoologické zahradě, ona ale přiznává, že už si na to začíná pomalu zvykat.

Také vás může zajímat ...

Dala na radu macechy?

Někteří jedinci jí ale podle všeho nedají pokoj ani v okolí jejího domova, a proto má vážně uvažovat nad stěhováním.

A vypadá to, že už rozhodila sítě, v současnosti se má poohlížet po garsonce, kde by zase mohla začít žít normální život. Tyto kroky už ale Dominika mohla podniknout dávno.

Její macecha Ivana Gottová (44) jí dokonce nabízela po-mocnou ruku, našla jí místo, kde by mohla v klidu žít, ale Dominika stále odmítala. Zdá se, že konečně dostala rozum.

Problémem ale stále ještě zůstává její finský manžel Timo Tolkki (54), který se jí měl zase ozvat.

Podlehne mu?

Při jeho poslední návštěvě Česka se zdálo, že to s Dominikou ukončil, teď ji má ale opět prosit o pomoc. Podlehne mu a ohrozí svou vidinu nového začátku?

Nebo se konečně odhodlá a ze svého života ho nadobro vymaže? To je zatím jedno velké tajemství. Doufejme ale, že se rozhodně správně, už se natrápila až příliš

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...