Konvalinková má nového chlapa?

Vypadá to na novou známost nebo ne? Populární herečka Naďa Konvalinková (66) se objevila na dobročinném vánočním bazaru v doprovodu neznámého obrýleného muže s čelní pleší.

Je to její nový přítel? Celou dobu se od sebe nehnuli (jen ve chvíli, kdy Naďa na pódiu zpívala koledy), ale herečka mlžila, prý je to jen kamarád. Zjevně se bála, aby ho pozornost tisku nevyplašila.

Také vás může zajímat ...

Kdoví, jak to je, protože poté, co na bazaru Naďa nakoupila cukroví a vánoční výzdobu, prohlásila, že Vánoce bude trávit s bývalým manželem, hercem Oldřichem Kaiserem (62) a s dcerou, herečkou Karolínou Kaiserovou (34) v úzkém rodinném kruhu.

Oldova přítelkyně, písničkářka Dáša Vokatá (63) stráví svátky u svých dětí, které žijí ve Vídni, kam kdysi komunistické úřady její rodinu vystěhovaly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...