Kopíruje princeznu Dianu

Pokud by se o někom z britské královské rodiny dalo říct, že ho veřejnost opravdu nemá ráda, byla by to jednoznačně Meghan Markle (39), manželka prince Harryho (36).

Fanoušci monarchie jí dávají za vinu to, že odvlekla Harryho do Ameriky a oddělila ho tak od zbytku rodiny. Proto se brunetka snaží, jak to jen jde, aby si veřejnost znovu naklonila. Jedním ze způsobů je odkazovaní na její tchyni, Harryho zesnulou matku, princeznu Dianu (†36). Tu totiž všichni milovali a jakýkoliv zmínka o ní, je chápána pozitivně.

Také vás může zajímat ...

Není proto jistě náhoda, že se vévodkyni na zápěstí blyští stejné hodinky, které patřily Dianě. Jde o kousek z dílny slavné šperkařské firmy Cartier a přijde v přepočtu na půl milionu korun. Dá se ale pochybovat o tom, že by to Meghan nějak výrazně pomohlo změnit veřejné mínění o její osobě, možná spíš naopak.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama