Korn má strach, jestli bude své manželce stačit

Potřetí ženatý, dvakrát rozvedený zpěvák Jiří Korn (69) ani v téměř sedmdesáti neztrácí glanc. Možná je to právě tím, že si našel o šestadvacet let mladší ženu Renatu Cieslerovou (43), se kterou se, jako milovník golfu, seznámil přímo na hřišti.

Překvapivě si ji po osmi letech chození loni vzal. Ví se, že starší muži vedle mladších žen neztrácejí síly a mládnou. A jak je na tom Jirka? „Tohle téma bych radši vynechal, protože jsou věci, o kterých na veřejnosti mluvit nechci,“ mlží. Přitom se nikdy moc neohlížel na to, co si kdo myslí nebo zač ho lidé odsuzují.

Také vás může zajímat ...

Možná tahle spontánní nečekaná veselka nebyla úplně z jeho hlavy, i když Renata tvrdí opak.

Jirka přitom vždycky tvrdil i své bejvalce Kateřině Kornové (50) že už se neožení.

S čím se tak nadřel?

Ani do společnosti svou novopečenou ženu moc nebere. Až půl roku po svatbě ji vzal třeba na předávání cen Thálie, kde získal ocenění za celoživotní mistrovství v oboru muzikál. Prestižní trofej, vytvořenou podle návrhu zesnulého designera Bořka Šípka (†66), ale prý málem ani nedonesl domů.

Jak sám přiznal, s těžkou soškou se při převozu domů pořádně nadřel a několikrát si ji dokonce musel cestou k autu položit na zem, aby ji unesl. Při tom prý objevil na vozovce zakutálenouminci.

Tak snad mu přinese štěstí i s novou manželkou.

Syn Filip trpí autismem, ale v Jirkovi má oporu.

Pronásleduje ho pestrá minulost

Tajná svatba Jirky s Renatou proběhla na golfovém hřišti. Pořádkumilovný Korn si tak konečně oficiálně zaháčkoval ženu, která mu nejen bude dělat partnera na golfu, ale ještě mu doma s radostí a láskou uklidí a navaří. Po uplynulých náročných letech vedle těžce nemocného syna Filipa (26) trpícího po mozkové obrně autismem si zpěvák zaslouží vytoužený klid a pohodu po boku svojí lásky.

Ani neposedná dcera Kristina (25), která se sice potatila a tančí v Národním divadle, nezůstává pozadu a přidělává rodičům starosti. Neváhá se totiž (v rámci podpory charity) před objektivy fotoaparátů klidně svléknout donaha a tančit.

Kdy bude mít zpěvák konečně klid?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...