„Kostička“ byla cítit hnojíčkem

Elegantní herečku Terezu Kostkovou (42) si vzhledem k jejímu každoročnímu natřásání v taneční soutěži spojujeme s vůněmi typu Coco Chanel než s živočišnými pachy.

Proto všechny účastníky slavnostního křtu knihy Haliny Pawlowské (63) Díky za fíky v pražském Grand Café Orient překvapilo Terezino prohlášení, že smrdí hnojem. Halinin knižní počin byl rázem na vedlejší koleji. Všichni si k Tereze šli čichnout a museli konstatovat, že nepřehání.

Také vás může zajímat ...

Jak herečka vysvětlila, přijela na akci rovnou z natáčení, které probíhalo ve vepříně, a „vůně“ kejdy bezpečně přebila všechny deodoranty. Přítomní museli připustit, že s podobným odérem zvládne do nóbl kavárny vkročit pouze mimořádně silná umělecká osobnost, a ještě se k němu přiznat, to už je zcela neuvěřitelné.

„Vážím si její oběti, že takhle dorazila,“ řekla Pawlowská.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama