Kostková přiznala, proč se nechala rozvést!

Zatímco ještě před pár týdny Tereza Kostková (39) tvrdila, že se s Petrem Kracíkem (57) rozvedla kvůli drobným, avšak častým neshodám, nyní to všechno uvedla na pravou míru. Dlouho mezi nimi bylo dusno a neustále se prý dost hlasitě hádali, a to i na veřejnosti!

Přesto se jim dva měsíce dařilo rozvod tajit. „Přitom v mém okolí to zas tak tajné nebylo! Nechodíme kanálama a musím přiznat, že jsme to řešili hodně nahlas. Doma i mezi lidmi! Nešeptali jsme a všichni slyšeli a viděli, jak to mezi námi je,“ prozradila Kostková.

Nakonec jejich vztah došel do takového stádia, že už spolu jindy než při hádkách nemluvili. A tak začala jednat. Kvůli čemu se ale hádali? Kvůli Kracíkovým milenkám? Třeba zanedlouho moderátorka a herečka odtajní další záhady kolem jejich utajovaného rozchodu.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...