Kostková si účtuje desítky tisíc za jediný večer!

Vydělala už miliony

Za moderování osmi ročníků StarDance si přišla na 2,5 milionu korun.

Během moderování taneční soutěže StarDance byla TEREZA KOSTKOVÁ (40) doslova na roztrhání. Soutěž už sice skončila, ale k překvapení mnohých se na vlně jejího úspěchu Kostková veze dál. A vydělává pěkný balík!

Tereze se totiž ihned po skončení poslední řady začaly doslova hrnout nabídky na taneční vystoupení, kdy honoráře dosahují překvapivě vysokých částek.

Kostková, která teď pilně trénuje jive, si prý za jeden jediný večer, na kterém zatančí, přijde až na 40 000 korun! „Nabídek na taneční vystoupení mám skutečně dost,“ potvrdila sama Kostková, které se její tvrdé taneční tréninky nyní velmi vyplácejí, i když je víc než zřejmé, že jí k lukrativním nabídkám pomáhá i známá a půvabná tvář, jež je s pořadem spojená.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...