Kostková vděčí za velké peníze Ebenovi

Zařídil jí životní kšeft

Ve StarDance tvoří dokonalý moderátorský pár.

Málokdo ví, že moderátorka a herečka TEREZA KOSTKOVÁ (40) dostala životní kšeft díky svému kolegovi MARKU EBENOVI (59)! Vedle Ebena by možná stál někdo úplně jiný , kdyby právě on nezasáhl a Terezu nedoporučil! Kdyby si ji Marek totiž nevyhlédl už při konkurzu na pořad O poklad Anežky České, mohla by si nechat o takových penězích jen zdát.

Do toho pořadu ji sice nevybrali, ale o 10 let později si na ni nejoblíbenější český moderátor vzpomněl. TEĎ ONA DRŽÍ EBENA NAD VODOU „Marek si mě pamatoval, docela často mě do Anežky obsazovali jako herečku. No, a asi po 10 letech mi z České televize volali, že mě pan Eben navrhuje jako adeptku chystaného pořadu,“ vzpomíná Kostková.

Díky StarDance se herečka zapsala do povědomí diváků jako sympatická, šarmantní dáma, které nechybí smysl pro humor.

A zatímco její hvězda stoupá stále výš a výš, o Ebenovi se to samé říct nedá. Možná je to právě ona, kdo ho stále v divácké přízni drží na špici. Bez ní by zřejmě na své oblíbenosti kvůli občasnému pokleslému humoru a urážkám soutěžících ztratil mnohem více. Oba ale mají smůlu. Příští rok už další řadu StarDance moderovat nebudou.

Také vás může zajímat ...

Žádná už se totiž nechystá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...