Koupila si byt na Kanárech!

Jen málokomu se poštěstí, že se k moři podívá hned několikrát do roka. Herečka Alice Bendová (44) si tohoto luxusu užívat může. Navíc když zatouží po plážích na ostrově Tenerife, nemusí shánět volný pokoj v hotelu.

Podle našich informací si totiž s přítelem Michalem Topolem (31) pořídila na Kanárských ostrovech luxusní hnízdečko lásky za miliony korun! Herečka na nákupu nevidí nic špatného, na Tenerife prý létali tak často, že je omrzelo bydlet po známých či pronájmech. Vlastní bydlení tak bylo podle ní tím nejlepším řešením.

Také vás může zajímat ...

Luxusní apartmán Bendové má dvě ložnice s výhledem na oceán, ke kterému to má sotva sedm minut.

Ceny podobných nemovitostí se v dané oblasti pohybují kolem šesti milionů.

Jak se zdá, herečka se rozhodně špatně nemá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...