Kouzelné oční líčení

Výrazné oči vždy dělají obličej krásnější a zajímavější. Jaké oční stíny zvolit, když máte oči modré, hnědé, zelené či šedé? Poradíme vám, jaké barvy budou pro vaše oči nejvhodnější.

Modré oči

Také vás může zajímat ...

Vypadají nejlépe vedle černé barvy a různých odstínů modré (tmavě modrá vám oči opticky mírně ztmaví, světle modrá vám je zesvětlí). Správnou trefou jsou i stíny v odstínech fialové, růžové a světle zelené.

Šedé oči

Jsou velmi časté. Jedna z výhod je ta, že výběr správného líčení není až tak složitý. Šedé oči krásně rozzáří zlaté, bronzové a pískově žluté odstíny. V případě že se chcete zaměřit na celkový dojem, můžete si dovolit i další barvy jako jsou zelená, tyrkysová, modrá, fialová nebo růžová.

Tmavě hnědé oči

Sluší jim švestková, broskvová a antracitově šedá. Šlápnutím vedle nejsou ani různé odstíny světle hnědé, sytě modrá, levandulová, zlatá a mechově zelená.

Zelené oči

Sluší jim všechny odstíny fialové a zelené. Dobře vypadá také černá, tmavě modrá, či tóny hnědé. Zlaté a měděné stíny jsou nejlepší volbou pro mejdany nebo jinou večerní událost.

Oříškové oči

Vypadají dobře vedle černé, tmavě modré a dalších tmavých neutrálních barev. Dovolit si můžete i líčení zlatými či bronzovými stíny.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...