Kouzelné oční líčení

Výrazné oči vždy dělají obličej krásnější a zajímavější. Jaké oční stíny zvolit, když máte oči modré, hnědé, zelené či šedé? Poradíme vám, jaké barvy budou pro vaše oči nejvhodnější.

Modré oči

Vypadají nejlépe vedle černé barvy a různých odstínů modré (tmavě modrá vám oči opticky mírně ztmaví, světle modrá vám je zesvětlí). Správnou trefou jsou i stíny v odstínech fialové, růžové a světle zelené.

Také vás může zajímat ...

Šedé oči

Jsou velmi časté. Jedna z výhod je ta, že výběr správného líčení není až tak složitý. Šedé oči krásně rozzáří zlaté, bronzové a pískově žluté odstíny. V případě že se chcete zaměřit na celkový dojem, můžete si dovolit i další barvy jako jsou zelená, tyrkysová, modrá, fialová nebo růžová.

Tmavě hnědé oči

Sluší jim švestková, broskvová a antracitově šedá. Šlápnutím vedle nejsou ani různé odstíny světle hnědé, sytě modrá, levandulová, zlatá a mechově zelená.

Zelené oči

Sluší jim všechny odstíny fialové a zelené. Dobře vypadá také černá, tmavě modrá, či tóny hnědé. Zlaté a měděné stíny jsou nejlepší volbou pro mejdany nebo jinou večerní událost.

Oříškové oči

Vypadají dobře vedle černé, tmavě modré a dalších tmavých neutrálních barev. Dovolit si můžete i líčení zlatými či bronzovými stíny.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...