Kouzelník rozjasňovač

Nejen tvářenky mohou udělat váš pohled zdravější. Zkuste použít rozjasňovač a váš obličej rázem získá šťavnatější výraz.

Barev je mnoho

Také vás může zajímat ...

Rozjasňovače existují v mnoha barevných odstínech. Můžete mít úplně světlé přes bílé, světle růžové až po bronzery. Vždy vybírejte takový, který má co nejdrobnější třpytky. Takový rozjasňovač vám nejlépe pomůže váš obličej projasnit. Výsledek je takový, jako by o vás pečovala ta nejlepší vizážistka.

Méně je více!

Na to, kam rozjasňovač nanést existuje několik základních pravidel. Není dobré nanášet ho na celý obličej, ale pouze decentně na místa, která chcete projasnit. Takovým ideálním místem jsou lícní kosti, tedy na místo nad tvářenku. Rozjasňovač nanášejte štětcem nebo prsty jemnými pohyby. Pamatujte, že vždy můžete přidat, ale opačně to nepůjde.

Dalším místem, kam můžete rozjasňovač aplikovat, jsou vnitřní koutky očí.

Pokud si přejete zvýraznit i žlábek nad horním rtem, můžete rozjasňovačem poklepat i na toto místo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...