Krach manželství si nechce připustit

Začíná snad cítit, že už svého muže nezajímá?

Už vice než čtvrt století trvá manželství herečky Terezy Brodské (52) a fotografa Herberta Slavíka (57). A po takové době snad ani není divu, že se vytrácí vzájemná vášeň. Tereza se ale snaží manžela stále provokovat.

Také vás může zajímat ...

Jedna z hvězd populárního seriálu Slunečná, herečka Tereza Brodská (52), díky téhle práci získala partu kamarádek, se kterými může rozebírat i soukromé záležitosti.

A přestože je herečka podle vlastních slov od přírody hodně uzavřená, přátelství, které navázala na place je tak pevné, že se nebojí hovořit ani o svém manželství s fotografem Herbertem Slavíkem (57). A jak to tak vypadá, nejblíže k sobě mají s herečkou a moderátorkou Evou Decastelo (42).

Závidí kamarádce spokojené manželství?

A možná právě díky kamarádce si Tereza uvědomila, že by její manželství mohlo vypadat trochu jinak. Eva je totiž známá tím, že velmi často mluví o svém muži, kterého doslova vychvaluje do nebes a který jí nezřídka kdy slouží jako fotograf a trpělivě jí pořizuje snímky, z nich se pak jejím sledujícím točí hlava.

O tom si ale Brodská může nechat jen zdát. V podstatě se Slavíkem naplňují podstatu rčení o tom, že kovářova kobylo chodí bosa. Když chce totiž na svůj profil na sociální sítí umístit nějakou fotku Tereza, musí se vyfotit sama, případně jí s tím vypomůže zase Eva Decastelo. Ostatně ta ji k aktivitě na internetu také přivedla.

Brodská také nikdy nezapomene zmínit, kterou z povedených fotek že jí pořídila právě Decastelo. Skoro to vypadá, jako by o ni manžel tak trochu ztratil zájem a ona ho chtěla vyprovokovat k tomu, aby na ni po čase opět zaměřil svou pozornost a udělal jí pár hezkých snímků, tak jako v době, kdy byli oba vášnivě zamilovaní.

Fakt, že by se s nimi pak mohla pochlubit svým fanouškům by byl už jen příjemným bonusem. A zdá se, že tahle taktika zabrala, protože před nedávnem Brodská opravdu přidala příspěvek, ke kterému napsala: „Tuhle fotku mám moc ráda! A pak že mě fotí jen Eva. I když děvče umí! Tady tu ale fotil můj muž Herbert! Dík Evo, že jsi ho vyprovokovala!“

Podvedla své fanoušky?

Jenže pozorným fanouškům neuniklo, že Tereza na fotografii vypadá o dost jinak než ve skutečnosti. A to jen nahrává spekulacím o tom, že snímek nepatří mezi zrovna aktuální a je poněkud staršího data.

Proč by ale Brodská něco takového dělala? Proč by se snažila své sledující oklamat? Snaží se snad udržet zdání šťastného vztahu?

O krizi v jejich manželství se hovoří už delší dobu a sama herečka to jen podpořila, když si pořídila malý byteček, do kterého ale veřejně nastěhovala pouze sebe a svého nerozlučného parťáka, čivavu Konráda. Pokud tomu je skutečně tak, pravda vyjde najevo a s archivními snímky dlouho nevystačí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama