Krainová žárlí na svého muže a poslala drsný vzkaz

Modelka Simona Krainová (45) se s tím tedy nemaže. Jakmile má podezření, že jí někdo chce odloudit manžela, podnikatele Karla Vágnera (42), hned dává svým potenciálním sokyním najevo, že nemá problém použít svoje ostré drápky.

Proč si ho česká krasavice tolik hlídá? Dává jí k tomu snad nějakou záminku? „Na manžela strašně žárlím! Své hnízdo si bráním jako lvice. Všechno má své meze a běda té, která by chtěla víc. Rozhodně bych pro ránu nešla daleko,“ začala pouštět hrůzu.

Také vás může zajímat ...

S manželem jsou spolu už deset let, takže těžko uvěřit, že má stále zapotřebí taková velká gesta. Simona si je ale očividně dobře vědomá toho, koho má doma. A aby to dala světu na odiv, je jí jedno, že urazí současné muže svých kolegyň z branže. „Všichni mí chlapy před Karlem byli fakt blbci. Zřejmě jsem je hledala ve špatných vodách.

Navíc mě prostě vždycky přitahovali grázlové,“ prozradila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...