Královnou diet je okurka

Chcete zhubnout? Jezte okurky. Obsahují více než 90 procent vody a minimum kalorií, a pro dietáře jsou tedy hotový zázrak!

Salátovky spolehlivě zachraňují při záchvatech hladu. Navíc mají schopnost neutralizovat překyselení. Pokud vám bude těžko od žaludku, okurky to napraví.

Také vás může zajímat ...

Jednoduchý lék

Ze syrových okurek můžeme mít užitek i díky vitamínům A, B a C a hlavně díky přítomnosti vysoce zásaditých minerálů – draslíku, vápníku, fosforu, hořčíku a železa. Navíc nám za ně poděkují i ledviny, protože působí močopudně a detoxikačně.

Dokonce jeden jejich enzym zabíjí bakterie a parazity ve střevech. Příznivě rovněž ovlivňují složení cholesterolu v těle.

Pro hezkou pleť

Zlepšují také vzhled pokožky, proto se jejich konzumace doporučuje při onemocněních kůže. Pleti prospívají i zevně v pleťových maskách a obkladech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...