Královský plat! Dostává 100 000 korun měsíčně?

Beze mne to prostě nejde… Pocit zadostiučinění je sladký nad všechna cukrátka, zejména když je doprovázen přílivem pořádné sumy peněz. Přesně tak si může libovat lepá moderátorka Eva Perkausová (26).

Ještě nedávno se na Primě téměř bála o existenci a byla ráda, že ji upíchli do pořadu o celebritách. V nových večerních zprávách po vzoru CNN pro ni nebylo místo, hledaly se dynamičtější typy. Jenomže sledovanost byla mizivá, diváky nový formát za srdce nevzal.

Také vás může zajímat ...

A tak za Evou přišlo vedení nejen s prosíkem, ale k tomu prý ještě s nabídkou stotisícového platu! No – neberte to. „Mám se dobře, děkuji za optání,“ směje se Eva, už proto, že sledovanost zpráv zase zvolna stoupá.

A spolu s ní se může smát i kolega Roman Šebrle (45), který strávil nešťastný několik měsíců v roli řadového „sporťáka“. Ani on nad návratem do hlavních zpráv finančně nezaplakal…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...