Krampol musí hlídat neposlušnou ženu

Nedávno manželku herce Jiřího Krampola (80) Hanku Krampolovou (57) propustili z nemocnice a vše se vrací do starých kolejí. Problémy, které ji dostaly na jednotku intenzivní péče, tedy cigarety a alkohol, na ni znovu útočí.

Kdysi krásná blondýna zašla nejprve ke kadeřníkovi a na manikúru, jenže večer byla údajně zase ve svém živlu. Jiří sice dával pozor, aby se žena nenechala opět zlákat alkoholem, na druhou stranu byl ale rád, že jsou spolu konečně mezi lidmi.

Také vás může zajímat ...

Manžel se snaží doma vyvařovat a je rád, že jí chutná. Večer ji chodí vyvenčit do společnosti, tam je všichni rádi vidí. V každé protialkoholní léčebně vám řeknou, že pacient se má vyhýbat právě popíjejícím.

To má ale Hanka těžké. Údajně byly spatřeny s přítelkyní Dádou Patrasovou (62) nad skleničkou vína. Ale pokud si vyměňovaly zkušenosti z léčby, tak je asi všechno v pořádku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...