Krampol zažil oslavu narozenin plnou hrůzy

Místo dortu, skleničky dobrého vína a prskavek si herec a dabér Jiří Krampol (80) během své jubilejní narozeninové oslavy sáhl na dno. V hospodě, kde stavil totiž zkolaboval jeden z hostů. „Doufám, že bude v pořádku.

Snad to byla jen ta prudká změna počasí,“ uvažuje Jirka nad jeho náhlou zástavou srdce. V šoku byla i jeho manželka Hanka (56), která dorazila v hodně netradiční slavnostní róbě zahrnující pouze vytahané růžové tričko a odhalující skoro vše.

Také vás může zajímat ...

O svého Jiříčka ale v tomhle ohledu strach nemá. „Jirka mě nejspíš přežije. Je zdravý, i když on tvrdí, že je jen špatně vyšetřený,“ vtipkuje Hanka. A s chválou pokračuje i jedna z jeho bývalých manželek Marta (59).

Ta se nechala slyšet, že je těžké najít chlapa, který by ho nahradil. Má se Hanka začít bát? Teď když přišla o své účinkování v chystaném seriálu Kameňák by to byla asi poslední rána.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...