Krampolová je odkázaná na manžela!

Zcela odkázaná na svého manžela je teď manželka Jiřího Krampola (78) Hana (55)! Zlomila si totiž kotník. Navíc se kvůli nepohyblivému ramenu, které má z předchozího zranění, nemůže ani pořádně opřít o berle!

Lékaři jí sice přísně nařídili, že na nohu nesmí vůbec došlápnout, ale to bez cizí pomoci nedokáže. A tak se musí manžel Jiří pořádně otáčet. „Jsem z toho zničená,“ nechala se slyšet Krampolová. Od roku 2012 ji totiž pronásleduje jedno zranění za druhým a stále neví, jak z toho ven. Navíc nechtěla prozradit, jak se jí zranění přihodilo.

Proč, to zůstává záhadou. Manžel z toho ale jistě příliš radosti nemá. Podle známých a kamarádů s ní musí být ve dne v noci. Zdá se, že stěhování do nového bytu z vyhlášené Pařížské ulice, odkud je vystrnadila sama majitelka, budou muset odložit na neurčito.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...