Krampolová odmítá vycházet z bytu!

Oblíbený herec a moderátor Jiří Krampol (80) začíná být údajně bezradný ze své manželky Hany Krampolové (57), která tone v depresích a raději zůstává doma, než by se vystavovala očím veřejnosti.

Jak je známo, bojovala se závislostí na alkoholu a lécích, ze které se sice dokázala vymanit, ale je to závod na dlouhou trať. A Hanka těžko snáší, když Jirku doprovází na společenské akce, má přitom pocit, že všichni sledují jenom ji s nevyslovenou otázkou: napije se? Nebo se nenapije?

Také vás může zajímat ...

Samotný Jiří už manželce nabízel lecjaké alternativy, které by ji mohly dostat do pohody, třeba léčebný pobyt u moře, kde by na ni nikdo nezíral. Ale Hana podle sdělení rodinných známých má co dělat, aby vůbec vstala z postele, prý úplně rezignovala na život.

Kam tenhle přístup ale povede?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...