Krása jí moc štěstí nepřinesla

Rozdíly se prohlubují, ten vztah už dávno není idylický. Stárnoucího manžela tíží šest křížků na zádech a možná by rád vyměnil hezkou tvář své ženy za větší klid a pohodlí…

Jak dlouho vydrží vztah, který byl od samého počátku nevyrovnaný kvůli věkovému rozdílu? Šedesátník David Prachař (62) už začíná pociťovat zdravotní neduhy stáří. Stěžuje si, že ho zlobí paměť při učení textů, a dokonce se už prý těší na nicnedělání v důchodu. Když něco takového muž přizná, skutečnost bývá mnohem horší.

Také vás může zajímat ...

Prachař ztrácí sílu, zatímco jeho partnerka Linda Rybová je plná energie. Zvládá se starat o tři děti a přitom natáčet seriál. Do toho se jí daří být stále sexy! Na té image založila kariéru. A nejen to. Díky vzhledu a ženským přednostem rozbila Prachařovi manželství s Danou Batulkovou (63), která bývala její kamarádkou.

Ubíjející nuda

Vztah Rybové a Prachaře byl dlouho propírán jako typický případ rozbití fungující rodiny mladou milenkou. Hodně se psalo i o tom, že Batulková Lindu v divadle fyzicky napadla jako někoho, kdo odvádí ženatého chlapa od rodiny. Ani rodina, ani děti, ani věkový rozdíl Rybovou ale neodradil. Spíš naopak.

O svých vrstevnících tvrdila, že v ní budí dojem, jako by byli jejími mladšími bratry.

Tento svůj názor postupem času změnila. Poslední roky vyhledává naopak společnost mužů věkově bližších. Hodně se hovořilo o Martinu Fingerovi (50), se kterým hrála v Ulici.

Podle kolegů byl tehdy manželský život Rybové ubíjející a byla jen krůček od toho, zaplést se s někým jiným, neokoukaným, který vnese do jejího života svěží vítr a hlavně větší energii.

Není to výzva?

Ženy umějí vycítit příležitost. Batulková je v poslední době na exmanžela jako med. Podmínky má ideální. Bývalí manželé, kteří spolu mají dvě děti – Jakuba a Marianu, se setkali v seriálu Slunečná, kde hraje Batulková milenku svého exmanžela. Je příjemná, milá, staré křivdy byly odpuštěny!

Možná Prachař se svými zdravotními neduhy přijde na to, že mu je u bývalé ženy lépe.

A Linda prohraje – jak jí sympatizantky Batulkové přejí. Rybová si ostatně už stěžovala: „… Ženy, které jsem nikdy neviděla a ony mě také ne, mi psaly ohavné dopisy. Že jsem prototyp něčeho, co jim zničilo život. Sdělovaly mi, že od nich muž odešel přesně kvůli tomu druhu ženských, jako jsem já.

Těch, co vypadají, že neumějí do pěti počítat, a přitom mají všechno spočítané.“

Ustojí změnu?

Kdo Lindě pomůže, zůstane-li s dětmi sama? Vzbudí u lidí soucit? Či vsadí opět na svou krásu a sexy přitažlivost? Bude to čím dál těžší! A pokud se jí poštěstí, tak na jak dlouho?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama