Krása jménem růžové zlato!

Znala jste dosud jen žlutý nebo bílý kov, ale ani jeden odstín vám tak úplně nesedí? Je tu ještě jedna možnost! Řeč je o růžovém zlatu.

Šperky z růžového zlata jsou slitinou několika kovů, kde prim hraje měď. Jedná se o bižuterii s lehkým bronzovým nádechem. Nebojte se změny a zamiřte v klenotnictví k regálu s narůžovělými módními hodinkami, náušnicemi nebo nenápadnými prstýnky.

Také vás může zajímat ...

Jen růžová to může být!

Zajímavým oživením vašeho vzhledu mohou být i oční stíny v barvě růžového zla- Znala jste dosud jen žlutý nebo bílý kov, ale ani jeden odstín vám tak úplně nesedí? Je tu ještě jedna možnost! Řeč je o růžovém zlatu.

Krása jménem růžové zlato!

Pořiďte si paletu několika odstínů od tmavších až po ty světlé. Sama uvidíte, že si z nabídky lesklých nebo matných tónů vyberete a s výsledným efektem budete spokojená! Celkový dojem umocníte decentní narůžovělou rtěnkou.

Růžové zlato i do vaší kosmetiky

Jestli si chcete připadat dobře a moderně i během zkrášlování, ve zlatavě růžových barvách si můžete obstarat také nejrůznější doplňky v podobě lahviček, štětečků až po celé kosmetické sady.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama