Krása jménem růžové zlato!

Znala jste dosud jenom žlutý nebo bílý kov v podobě zlata či stříbra, ale ani jeden odstín vám tak úplně nesedí? Objevte příjemnou a velmi populární variantu barevného kovu! Řeč je o tzv. růžovém zlatu a je určen především těm z vás, které milují teplé narůžovělé odstíny.

Šperky z růžového zlata jsou slitinou několika kovů, kde prim hraje měď. Jedná se o bižuterii s lehkým bronzovým nádechem. Nebojte se změny a zamiřte v klenotnictví k regálu s narůžovělými módními hodinkami, náušnicemi nebo nenápadnými prstýnky.

Jen růžová to může být!

Zajímavým oživením vašeho vzhledu mohou být i oční stíny v barvě růžového zlata. Pořiďte si paletu několika odstínů od tmavších až po ty světlé. Sama uvidíte, že si z nabídky lesklých nebo matných stínů vyberete a s výsledným efektem budete spokojená! Celkový dojem umocníte decentní narůžovělou rtěnkou nebo lakem na nehty.

Také vás může zajímat ...
S nádechem růžového zlata může být i lak.
S nádechem růžového zlata může být i lak.

Růžové zlato i do vaší kosmetiky

A jestli si chcete připadat dobře a moderně i během svého zkrášlování ve vaší koupelně, ve zlatavě růžových barvách si můžete obstarat také nejrůznější doplňky v podobě lahviček, štětečků až po celé kosmetické sady. Tak hurá do obchodu!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...