Krása ze skořápky

Vajíčka jsou skvělá na pleť. Zabraňují vzniku vrásek, vyživují a hydratují pokožku a stahují póry. Navíc vyjdou na pár korun a jsou stále po ruce.

Bílkovo-okurková maska

Ušlehejte tuhý sníh z jednoho bílku a smíchejte ho se dvěma lžícemi najemno nastrouhané salátové okurky. Nechte působit 15 minut a potom smyjte vlažnou vodou. Maska vypíná pleť a stahuje póry.

Bílkovo-medová maska

Smíchejte jeden až dva bílky s polévkovou lžící medu a ušlehejte do pěny. Nechte působit 10 až 15 minut a opláchněte teplou vodou. Výborně pomáhá proti vráskám.

Bílkovo-citrónová maska

Ušlehejte sníh z jednoho bílku a smíchejte ho s čerstvě vymačkanou lžící citronové šťávy. Nechte působit 20 minut a pak smyjte vodou. Používá se hlavně pro mastnou pleť..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...