Krasavec se málem zhroutil trémou!

Předchozích šest řad uváděl pořad Tvoje tvář má známý hlas Ondřej Sokol (48). Letos přišla změna. A nováček Vladimír Polívka (31) byl z moderování pořádně nervózní.

Nikdy nic podobného nedělal a ani s rodiči Bolkem Polívkou (71) a Chantal Poullain (64) se o tom doma nechtěl radit. „Z prvního dílu jsem byl hodně nervózní, protože jsem nikdy nemoderoval. Už jen to samotné dívání se do objektivu. To je jako mluvit do černé díry, a to fakt ještě neumím,“ přiznal se sebekriticky s tím, že je to pro něj ale velká výzva.

Také vás může zajímat ...

Jak pobavit diváky a nebýt trapný, se mu přitom snažil „nalít do hlavy“ i Sokol, který si ve Tváři přišel za celou dobu moderování na dva miliony.

„S Ondrou jsme o tom dlouho mluvili. Mám jiný humor než Ondra, ale produkce si najala mě, já jsem za nimi fakt nešel,“ dodal mladý Polívka, který honorář za show zúročí při rekonstrukci své vily na Moravě, kam jezdí odpočívat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...