Krasavice Sharon slavila se zajíčkem

Jedna z vůbec nejkrásnějších amerických hereček, která se nejvíce zapsala svou svůdnou rolí v erotickém thileru Základní instinkt do dějin filmu, Sharon Stone (60), je momentálně snad jednou z nejvděčnějších žen na světě.

I přes všechny životní a zdravotní nástrahy se totiž dožila úžasných šedesátin, které navíc mohla oslavit se svou láskou, italským realitním magnátem Angelem Boffym (41). Ten je navíc téměř o dvacet let mladší než ona. „Nikdy bych nevěřila, že v šedesáti budu šťastná. Přiznejme si to, už jsem stará.

Také vás může zajímat ...

Ale dotáhnout to až sem považuji za svůj největší úspěch,“ nechala se slyšet krasavice s tím, že v jednu chvíli před dlouhými sedmnácti lety to nevypadalo ani tak, že by se měla dožít padesáti let. Prodělala totiž mrtvici a lékaři jí dávali jen pouhou pětiprocentní šanci na uzdravení. I tak se musela znovu naučit mluvit, číst i psát. Může jí ale těšit, že na kráse jí to nijak neubralo.

Vydrží ji vztah s mladším partnerem i po šedesátce?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...