Kráska a jejích 6 zvířat

Jsem holka z malého města v Georgii, která měla svůj velký absurdní sen

Nejslavnější novodobá hollywoodská Popelka slyší vyznání lásky od svého prince. Film Pretty Woman právě vrcholí, divačky posté vytahují kapesníčky a tiše smrkají a závidí. Jenže on to je jenom film. Ve skutečném životě to s muži měla Julia Roberts úplně jinak.

Také vás může zajímat ...

O své ženskosti nějaké přehnané představy neměla. „Vždycky jsem se viděla spíš jako holka. Nikdy jsem se neoblékala a nelíčila jako nějaká dáma a nemluvila jsem o sobě jako o ženě,“ řekla poměrně nedávno. Možná i proto nemohla jedna z nejkrásnějších žen Hollywoodu dlouho narazit na pořádného chlapa.

Randili spolu skoro tři roky

Hledání svého životního prince začala Dylanem McDermottem (*1961). Se slavným hollywoodským sympaťákem randila skoro tři roky. Jenže pak se díky megaúspěchu filmu Pretty Woman z Julie stala zářící hvězda. A o kolegu staršího o šest let ztratila zájem.

Vysvobodil Pretty Woman

Osudová role jí tenkrát obrátila život naruby. Před jejím domem nonstop stály vozy s podřimujícími bulvárními novináři. A pokud se přece jenom odhodlala vyjít ven, dělali jí až do návratu společnost osvalení bodyguardové. Ale objevil se i nový muž. Kiefer Sutherland (*1966).

Na rameni zamilované tetování

Řečeno moderní mluvou, byl to tenkrát pořádný fičák. Potkali se na natáčení slavného filmu Hráči se smrtí. Oficiálně spolu začali randit na jaře roku 1990, už v srpnu oznámili své zasnoubení a v říjnu stejného roku si Julia jako dárek k narozeninám pořídila na levé rameno romantické tetování v podobě čínského symbolu věčné lásky.

Konec! Tři dny před svatbou!

Jenže v červnu 1991, pouhé tři dny před plánovanou svatbou, už jí bylo nanic. Julia a Kiefer se rozešli. Zhrzená nevěsta hodila vinu na teď už bývalého milence. Na poslední chvíli zjistila, že ji podvádí.

Sex? Jako milování s mrtvolou!

Ani Kiefer teď už bývalou lásku nešetřil. Jeho slova o tom, že sex s Julií byl jako milování s mrtvolou, nevypadala na titulních stránkách bulváru ani trošku romanticky. Není divu, že se herečka psychicky zhroutila. Po návratu z nemocnice hledala celý rok útěchu v náručí dalšího pohledného kolegy Jasona Patrica (*1966).

První manželství připomínalo jízdu expresem

První manželství připomínalo jízdu vysokorychlostním vlakem. Pomyslné jízdenky si společně s country zpěvákem Lylem Lovettem (*1957) zakoupili v květnu 1993, kdy spolu začali chodit.

Do vagonu určeného pro svatebčany nastoupili už o měsíc později, 27. června. A na konečnou dojeli „kráska a zvíře“, jak je něžně nazývala média, už v březnu 1995, kdy se rozvedli.

Šťastná rodinka pohromadě

Láska na první pohled

O románku s hercem Benjaminem Brattem (*1963) se mnoho relevantních zpráv nezachovalo. A to spolu žili skoro 4 roky, v letech 1997 – 2001. Jen Julia se zmínila o tom, že pro ni to byla láska na první pohled.

Tvořili pár od chvíle, kdy se více méně náhodou potkali v jedné restauraci v Los Angeles. Proč se nakonec rozešli? Bratt si prý přál založit rodinu, ale Julia se na to ještě necítila.

Hned věděla, že je ten pravý

Na otce svých dětí nemusela čekat dlouho. Kameraman Daniel Moder (*1969) jí zkřížil cestu ještě v roce 2001. „Od prvního okamžiku jsem věděla, že on je mužem mého života,“ tvrdila zamilovaná herečka. A zjevně se tentokrát nemýlila.

Žijí spolu médiím navzdory

Už v roce 2002 se vzali a v listopadu 2004 se jim narodila dvojčata. Dcera Hazel Patricia a syn Phianneus. O dva a půl roku jim rodiče pořídili ještě bráchu Henryho Daniela. A ačkoliv média mnohokrát hovořila o tom, že rozvod je na spadnutí, žijí spolu Julia a Danny dodnes.

Filmově zamilovaná Julia R.

  • Daisy v romantické komedii Mystic Pizza
  • Prostitutka Vivien v legendární Pretty Woman
  • Anna Scott v romantickém dojáku Notting Hill
  • Notorická útěkářka od oltáře Maggie v Nevěstě na útěku
  • Životem znuděná profesorka rétoriky Mercedes ve snímku Moje krásná učitelka
Časopis, který by vás mohl zajímat

Staré dobré časy

V pestré nabídce měsíčníku STARÉ DOBRÉ ČASY čtenáři najdou vzrušující příběhy ze soukromí českých i zahraničních hereckých a pěveckých legend nedávné minulosti.

Komentáře

reklama