Krásná díky zelené kávě

Proč je zelená?

Plody pocházejí z keře kávovníku. Zralé bobule se posbírají a usuší na slunci. Z naprasklých bobulí se pak vyloupne zrno. A že je zelená káva nezralá, je mýtus. Jde pouze o kávu nepraženou!

Také vás může zajímat ...

Ideální životabudič

Důležité je také zmínit, že zelená káva obsahuje dokonce mnohem více kofeinu než normální.

A proto, jestli potřebujete pořádný životabudič, zelená káva je naprosto ideální. Neměla by se ani pít tak často, jako jste zvyklá u běžné kávy. Bohatě vám postačí jeden šálek denně.

Jak chutná?

Pokud si vybavíte chuť zeleného čaje, bez stopy hořkosti, pak si dokážete představit, jak chutná zelená káva.

Navíc je o něco sladší. Ovšem stále voní i chutná jako klasická káva.

Pozor na předraženou

kávu Pozor, kde zelenou kávu kupujete. Mnohdy se prodává velmi draho a úplně zbytečně. Pokud máte možnost, objednejte si ji přes internetové stránky, anebo zajděte do obchodu se zdravou výživou nebo kávou.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...