Krásná i bez make-upu

Snem každé ženy je vypadat krásně a svěže i bez zdlouhavého líčení, které každé ráno zabírá drahocenný čas. My vám poradíme, jak toho docílit pomocí několika chytrých kroků.

Make-up, pudr, korektor, řasenka, tvářenka, stíny… Co si budeme namlouvat, přípravků k líčení existuje tolik, až z toho přechází zrak. A kdo by se chtěl malovat, když si potřebuje odskočit jen do obchodu pro mléko a rohlíky k snídani? Držte se proto našich rad a budete krásná i bez všech líčidel.

Pitný režim je základ

Ani ta nejkrásnější tvář ale nebude bez líčidel vypadat dobře, když jí bude chybět potřebná hydratace. Dbejte na to, abyste denně vypila alespoň osm sklenic pramenité vody. A pokud na to zapomínáte, dělejte si poctivě čárky do notýsku.

Také vás může zajímat ...

Obyčejnou vodu můžete střídat se zeleným nebo bílým čajem. Oba jsou bohaté na antioxidanty, které dodají vaší pleti potřebnou svěžest. Součástí pitného režimu je samozřejmě také zdravá strava, která ovlivňuje nejen metabolismus, ale i vzhled pokožky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...