Krásná pleť i na podzim

Jak dodat pleti potřebný restart a připravit ji na chladné měsíce?

Věnujte své pleti větší péči. Potřebná je hydratace jak v podobě dostatečného pitného režimu, tak použitím kvalitních hydratačních krémů a sér.

Také vás může zajímat ...

Klíčové složky

Vybírejte krémy s obsahem retinolu, kterému se také říká zabiják vrásek a pomůže v pleti stimulovat aktivitu kolagenu a tím oddálit stárnutí. Do svého arzenálu si pořiďte také séra s koncentrovanou kyselinou hyaluronovou, která na sebe dokáže vázat vodu a dobře tak hydratuje pokožku. Navíc působí proti volným radikálům a podporuje tvorbu kolagenu.

Sbohem pigmentové skvrny

Vhodné jsou také přípravky s kyselinou glykolovou. Ta přispívá k regeneračním procesům v pokožce a navrací jí ztracený jas. Ideální je na zmírnění jemnějších pigmentových skvrn. Nejlépe se aplikuje ve formě koncentrovaných sér. Trápí-li vás pigmentové skvrny ve větším, zajděte na chemický peeling. Jde o lékařskou techniku, při které dochází ke stimulaci a obnově buněk v různých vrstvách kůže.

Výsledkem je zdravější a hladší pleť.

Hydratační šok

Pokud máte pleť opravdu vysušenou, je dobrým řešením jednou za rok zajít na speciální hydratační proceduru, tzv. Skinbooster, která pokožku hydratuje zevnitř.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...