Krásná sexbomba chce už zůstat sama?

Krásná blondýnka Jennifer Aniston (50) se nyní rozhodla promluvit, jak to má momentálně s muži. Za sebou už má dvě nevydařená manželství. První bylo se sexy symbolem Bradem Pittem (55), poté s hercem Justinem Therouxem (48).

Také vás může zajímat ...

Před časem se začalo spekulovat o tom, že s po Bradově rozvodu s herečkou Angelinou Jolii (44) k sobě vrátili. Možná proto se rozhodla na rovinu říci, jak se věci mají, tedy, že momentálně žádného partnera nemá, protože prý na něj nemá čas.

Takže k Bradovi se evidentně nevrátila. Aniston totiž raději tráví čas se svými přáteli, kteří se jí snaží někoho dohodit, zatím bezúspěšně. To prý ale Jennifer z hloubi duše nenávidí a hlavně by si ráda svého budoucího partnera našla sama podle svých vlastních představ.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...