Krásná za minutu

Nemusíte trávit v koupelně dlouhé minuty nebo snad hodiny, abyste byla krásná. Stačí znát pár jednoduchých triků, díky kterým omládnete za pár minut.

Zdravá životospráva, tedy kvalitní a výživné potraviny a pravidelný pohyb je základem pro to vypadat dobře. Občas je ale zapotřebí jít kráse trochu naproti.

Také vás může zajímat ...

SJEDNOŤTE PLEŤ

Neobejdete se bez make-upu? Zkuste BB krém a zapomeňte na hutné make-upy, které vám jen zvýrazní i drobné vrásky. Tím si ke kráse nepřidáte.

DLOUHÝ SPÁNEK

Jste zvyklá usínat u televize, probudit se ve čtyři ráno a pak si jít lehnout do postele? Děláte velkou chybu. Záda už máte rozlámaná a spánek přerušovaný. Takhle svěže nikdy vypadat nebudete. Dopřejte si na spaní pohodlí, klid a hlavně dostatek času.

NOČNÍ MASKA

Alespoň obden byste měla svůj obličej opečovávat hydratační maskou. Nemáte na ni ráno nebo přes den čas? Využijte noční masku. Po pravidelném používání vám zmizí vrásky a navíc bude dostatečně hydratována.Spojte příjemné s užitečným. Můžete zkusit i jojobový či arganový olej.

PIJTE ZELENÝ ČAJ

Začněte den se zeleným čajem. I taková chrpa v čaji dokáže hotové zázraky a skvěle vás připraví na každodenní stres.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...