Krásné nohy můžete mít i vy!

Pravidelný pohyb

Bez pohybu se nic samo od sebe nestane. Pokud nemůžete sportovat, alespoň choďte nebo pravidelně plavejte. Krásné nohy můžete mít i díky józe nebo pilates.

Také vás může zajímat ...

Pijte

Dodržování pitného režimu je základ.

Víte, proč máte na nohou nevzhledné ďolíčky? Špatně vám funguje lymfatický systém. Proto pijte co nejvíce neperlivé vody.

Zabraňte křečovým žilám

Také po celodenním shonu necítíte lýtka? Doma si lehněte na postel a nohy zvedněte kolmo ke stropu.

Vydržte tak alespoň 10 minut. Budete mít nohy mnohem uvolněnější.

Peelingová masáž

Jednou týdně si udělejte čas a ve sprše si po celé délce nohou pomalými krouživými pohyby vmasírovávejte peeling. Nezapomínejte se po každé koupeli či sprše namazat hydratačním mlékem.

Životodárné slunce

Pokud máte možnost, vystavte je vždy na pár minut denně slunci. Ovšem nezapomeňte si je namazat krémem s vysokým UV faktorem!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...