Kraus se rozhodl: Budu jiný člověk!

Odvážné předsevzetí má do Nového roku herec, moderátor a podnikatel Jan Kraus (63). Hodlá jít opravdu do sebe. Když už má krásné bělostné porcelánové zuby, hodlá se stát ještě větším krasavcem a nejenže už přestal kouřit, ale ještě chce zhubnout a začít žít zdravě.

S hubnutím by neměl být problém, vždyť jeho manželka, herečka Ivana Chýlková (53) je pověstná svým odporem k plotně a když už se překoná a cosi ukuchtí, tak je to většinou salát z polníčku. Takže Krausovi bude stačit přestat chodit do hospody na guláš. A s tím útěkem od kouření to asi není tak horké, herec má připravené šidítko ve formě elektronické cigarety.

Zbývá počkat, kdy se oblíbený moderátor třeba ještě shlédne ve vypracovaných figurách modelů a manekýnů a potkáme ho ve fitku, jak se potí na běžeckém pásu a vzpírá činku.

Také vás může zajímat ...

Pak možná přijde na řadu i barvení zbytků vlasů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...