Kraus zůstal v šoku: Ivana začala vařit!

Novou kvalitu, ba přímo nový směr nabrala díky karanténě rodina herce a moderátora Jana Krause (67), který doteď nevychází z údivu.

Jeho partnerka Ivana Chýlková (57), která mu doteď servírovala maximálně salát z polníčku, reagovala na zavřené restaurace tak, jak to moderátor nečekal: začala vařit skutečná jídla, a nejen to, také uklízet.

Také vás může zajímat ...

Herec nyní kvituje, že přibral. „Dávám jí tu myšlenku, co vařit, nebo ji vezu na nákup a jdeme spolu jako takoví úplně nudní manželé. Vezu ji, ona nakoupí, pomůžu jí s taškou, oba jsme dojatí, jak nám to klape,“ chválí si Kraus, přičemž se vyhýbá hodnocení, jak se ženě pokrmy daří.

Zjevně nechce blýskání na lepší časy zakřiknout a bojí se, že nyní, když se otevřely restaurace, Ivana s vařením zase praští.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama