Křehká psychika jí ničí spokojený život!

U lidí jako jsou moderátor Leoš Mareš (44) nebo jeho žena, módní redaktorka Monika Koblížková (39) se většinou předpokládá, že jsou rádi středem pozornosti, už kvůli tomu, čím se živí. Málokdo ale tuší, že právě Leošova žena celý život bojuje s tím jak vypadá! A jak se zdá, ani její slavný muž na tom nic nezměnil.

Sama sebe vidí tlustou

Také vás může zajímat ...

Profil na sociální síti Koblížková pravidelně plní fotkami a videí z posilovny, kde tvrdě pracuje na tom, aby její tělo zůstalo štíhlé a pevné. A přestože podle některých se vyrovná I nejlepším modelkám, ona sama si to nemyslí.

„Ať dělám, co dělám, mám prostě vepřová kolena,” šokuje Monika svoje fanoušky tím, že prý odjakživa nemá ráda svoje nohy. S podivem ale zůstává, že své ženě nedokázal zvednout sebevědomí ani Leoš, který je pověstný tím, že svou partnerku zbožňuje a neváhá investovat spoustu času ani peněz, aby jí dokázal, že je pro něj tou jedinou na světě.

Dovolené jsou u nich vždy pořádný luxus.

Skoro to však vypadá, jako by naopak Monika stahovala jeho do nejistoty. Mareš po jejím boku začal cvičit a často kritizuje sám sebe, I když je to většinou maskováno jako legrace.

Co jí brání splnit si sen?

Je jasné, že být denně na očích klada na lidi velké nároky. Někdy to ale vypadá, jako by to Monice začínalo přerůstat přes hlavu. „Na svém sebevědomí pracuju celý život,” přiznává Koblížková vnitřní boj, kterým si neustále prochází.

A možná, že i nevyrovnaná psychika má za následek to, že se jim s Marešem stále ještě nepodařilo přivést na svět společné miminko, I když by si to oba už delší dobu přáli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama