Kristina Kloubková: Bude druhé dítě, nebo nebude?

Neuvěřitelné! Kristina Kloubková (41) otočila o sto osmdesát stupňů, co se týká úvah o druhém dítěti. Donedávna skálopevně tvrdila, že druhé dítě prostě nebude a tečka.

Vysvětlovala to tím, že se ve svém věku na miminko již necítí a že má strach z případných komplikací, mimoto že si připadá unavená, a mateřství vyžaduje mladou ženu sršící energií. Ale pozor! Přišel zásadní obrat! Bůhví, co ho zapřičinilo.

Také vás může zajímat ...

Po boku nového (kolikátého už?) přítele Václava Kuneše (43) evidentně omládla. Společnou dovolenou v Tunisku v hotelu s romantickým názvem Magic Hotel Scheherezade chválí, kudy chodí. Ale to není zdaleka všechno.

Prohlásila: „Já jsem si myslela, že druhé dítě už mít nebudu. Teď to mám otevřené.“ Dodala, že její věk není snad pro druhorodičku tak strašný. Ale žádný tlak vyvíjet nebude, zkrátka buď se poštěstí, anebo ne.

Proto nezbývá než doufat, že se poštěstí. Úsměvné je, že svou nynější lásku Kristina potkala o půlnoci v baru. Protože spolu kdysi chodili do školy, přišla k němu a povídá: „Dobrý den, nejste Václav Kuneš?“ On: „No, jsem.

“ A přesně takhle ten jejich vztah vlastně začal. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...