Kristina Kloubková: Divné: Chce jen dítě, chlapa ne

Vašek riskuje, že jí nakonec dojde trpělivost a uteče.

Moderní ženy myslí moderně, někdy až moc. To je případ křehké blondýnky Kristiny Kloubkové, která se specializuje na tanečníky. Vždycky na nějakého narazí a pak jásá, že tohle je ten pravý a láska nebeská.

Záhy se ukáže pravý opak. Nyní má moderátorka jak jinak než dalšího tanečníka, Václava Kuneše (43), a maluje si společnou budoucnost. Její představy jsou ovšem netradiční. Připouští, že by s Václavem chtěla dítě, v takovém případě by měli dohromady rovnou tři, neboť oba mají potomka z předchozích vztahů.

Také vás může zajímat ...

Miminko tedy plánují, ale ke společnému bydlení zatím nenašli odvahu. To zní až komicky. Kristina i Václav bydlí každý ve svém bytě a občas spolu chodí na rande, jako by jim bylo šestnáct. Pokud by moderátorka přišla do jiného stavu, v což mimochodem zamilovaná blondýnka doufá, co by se dělo pak? Sebrali by v takovém případě tatínek s maminkou odvahu ke společnému životu, anebo nesebrali?

„Rádi a často spolu tančíme,“ upozorňuje moderátorka na to hlavní, co je s Vaškem spojuje.

Když byli na dovolené, jednou po večeři tančili s takovou vervou, že strhli všechny okolo. Václava Kuneše letos uvidíme v porotě StarDance, i on se tedy, stejně jako jeho partnerka, bude objevovat v televizi.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...