Kristina Kloubková: Kuneš chce ze vztahu vycouvat?

Vztah moderátorky a tanečnice Kristiny Kloubkové (42) a jejího přítele, tanečníka Václava Kuneše (43) má překvapivý vývoj. Všechno navsvědčovalo tomu, že tihle dva jsou si souzeni. Když před rokem vyšlo najevo, že jsou milenecký pár, cukrovali spolu jako dvě hrdličky.

Bylo vidět, že si rozumí po všech stránkách. Vždyť také mají spolu mnoho společného. Oba jsou z taneční branže, objevují se v showbyznysu, oběma nevyšlo manželství s předešlými partnery, z nichž oba mají jednu dceru.

Také vás může zajímat ...

A to není všechno. „Patříme k sobě, jako bychom spolu byli odjakživa,“ říkala Kloubková. Dalo se očekávat, že je už jen otázkou času, kdy se rozezní svatební zvony. Jenomže to je podle všeho hudba budoucnosti.

Nejenže stále nežijí ve společné domácnosti a pouze se navštěvují nebo zajdou do kina, ani svatba není v plánu. Háček je v tom, že to není v zájmu obou. Kloubková by se totiž vdávat chtěla. A to i poté, že se už jednou zklamala.

Věří, že s Kunešem by to bylo osudové, na vždycky. „Já bych svatbu chtěla,“ říká s tím, že jí je to ale není nic platné, když ji přítel stále nepožádal o ruku. Téma svatba se však v případě tohoto páru už přetřásá nějaký ten pátek.

Je zřejmé, že Kloubková jen marně čeká, že se její milý konečně vysloví. Jenomže Kuneš nyní jen hledá výmluvy, proč zásnuby odložit… „Kristina ode mě zatím prstýnek nenosí, ale už jsme o tom mluvili, i když konkrétně jsem se ještě nevyslovil,“ přiznává dobrovolně.

Prý se určitě chystají vztah někam posunout, ale zatím na to není čas, například proto, že dcera Kristiny teď začala chodit do školy. Všechno může být ale i trochu jinak. Co když se tanečníkovi po zkušenostech z minulosti zkrátka zalíbila svoboda a touží raději zůstat u nezávazného randění?

Třeba jen nechce přítelkyni ranit, a tak jí sňatek do budoucna odkýval.

A nelze vyloučit ani to, že se bojí manželského kybicování. Už jednou se prořekl, že ho Kloubková pěkně péruje. Mohl by chtít úplně vycouvat ze vztahu. Zda se tedy Kloubková někdy dočká svatby, zůstává nezodpovězenou otázkou.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...