Kristina Kloubková: Ocitla se úplně bez peněz?

Na chlapy spoléhat nemůže

Ve společnosti se po jejím boku už nějakou dobu nikdo neobjevuje.

KRISTINA KLOUBKOVÁ (40) nedávno popřela všeobecnou představu o tom, že by si ona či všichni její kolegové žili v luxusu. Tvrdí, že se musí hodně otáčet, aby uživila nejen sebe, ale i dceru.

Hvězda televizních zpráv na Nově a maminka čtyřleté dcery JASMÍNKY podle svých vlastních slov nemá rozhodně peněz nazbyt. Moderátorka dokonce tvrdí, že to má s financemi těžké a bylo období, kdy se musela i zadlužit a půjčovat si peníze od rodičů.

Také vás může zajímat ...

Život pohledné blondýnce komplikuje i fakt, že nemá dostatek peněz na to, aby si pořídila bydlení v hlavním městě, takže žije za Prahou a musí šetřit. Do Prahy ale musí každý den dojíždět za prací nebo kvůli domlouvání možných pracovních zakázek, což ji také stojí nemalé náklady a čas.

Moderátorka se proto podle svých slov musí uskromnit, a tak letos dokonce vynechala dovolenou.

Sponzora nemá

Naštěstí má teď aspoň pravidelný příjem z moderování večerních zpráv, nicméně v minulosti na tom byla mnohem hůř. Bylo to během jejího sedmiletého vztahu s hercem ROMANEM VOJTKEM (44). Tehdy se dostala do tak svízelné finanční situace, že o pomoc musela požádat vlastní rodiče. „Měla jsem tehdy těžké zranění a osm měsíců jsem nemohla pracovat.

Byla jsem úplně bez peněz a Roman, když měl jeden kšeft měsíčně za 3000 korun, tak jsme byli šťastní,“ svěřila se nedávno Kloubková, která v té době navíc musela splácet auto na leasing. Peníze, které si tehdy půjčila od rodičů, jim pak postupně splácela. Moderátorčinu finančnímu rozpočtu nepomohl ani rozpad vztahu s otcem její dcery, bývalým tanečníkem KARLEM MORAVCEM (39).

S ním se Kristýna rozešla před rokem kvůli nepřekonatelným rozdílům na společné soužití. „Nedokázali jsme spolu prostě žít,“ řekla o důvodech krachu vztahu Kloubková.

Podle ověřené šuškandy ale moderátorka už tehdy měla za Moravce rychlou náhradu.

Je moc hodná

Útěchu měla údajně hledat v náruči zámožného podnikatele PAVLA KOVÁŘE z Českých Budějovic. Bývalá tanečnice však informace o nové lásce odmítla komentovat, přestože blízké zdroje z jejího okolí přítomnost podnikatele po jejím boku v době krachu jejího oficiálního vztahu potvrdily.

„Sama nejsem, ale o svém novém vztahu se nechci blíže vyjadřovat,“ řekla tehdy pouze a rezolutně odmítla, že by za rozpadem vztahu s otcem její dcery byl někdo třetí. „Nejsem typ ženy, která podvádí svého partnera.“ Otázka nyní je, zda už jí neztroskotala i tato naděje na nový vztah.

Známí Kováře o něm tvrdili, že je poněkud prudší povahy a že si s křehkou a citlivou Kristinou nebudou dlouho rozumět. Také její přátelé o ní říkají, že je na své partnery až příliš hodná, na což nakonec vždy doplatí. Pokud jsou ale Kloubková s Kovářem stále spolu, znamenalo by to, že její milý podle všeho nebude příliš štědrý.

Pravděpodobnější ale zřejmě bude verze, že Kristina už je opět sólo a musí si s financemi poradit sama.

Nail Show Alessandro
Oželela dovolenou s dcerou, což zřejmě znamená, že by si ji musela celou zaplatit sama.


Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...