Kristina Kloubková: Partner zmizel na druhý konec světa

Místo svatby rozchod? Ačkoli se ještě před pár týdny Kristina Kloubková (41) radovala z toho, že se bude nejspíš brzy vdávat, nyní jí zbyly jen oči pro pláč. Nejenže si na ni její partner postěžoval, ale ještě od ní utekl přes celý svět!

Nenechá ho chvíli vydechnout

Také vás může zajímat ...

Nedávno se její partner, tanečník a porotce StarDance Václav Kuneš (43), přiznal, že ho Kloubková pořádně trápí.Doma prý musí skákat, jak ona píská, a když trénuje tanec nebo mluvení před lidmi, neustále ho kontroluje a chce, aby dřel do úmoru! Kdo by to do téhle křehké světlovlasé krásky řekl? I její přátelé tvrdí, že když chce, umí být pořádně přísná. Nenechá ho ani na chvíli vydechnout!

Je snad i tohle důvod k tomu, že od ní partner utekl těsně před Vánocemi?

Opouští ji napořád?

Jak je známo, Kuneš má svou jedinou dceru v Japonsku, kde žije společně s matkou.Do Česka vůbec nejezdí, a tak se rozhodl je navštívit alespoň na sklonku roku. To se ale podle všeho moderátorce příliš nelíbí. Údajně chtěla jet s ním. Že by jí to Kuneš nedovolil? Bojí se, jak by na novou macechu reagovala jeho dcera?

A tak musela Kloubková trávit vánoční svátky sama.

Jak to pro ni bude vypadat v novém roce?

Kam se poděla ta velká láska nikdo neví, ani jestli se její partner vůbec vrátí. Podle jejích kamarádek takhle smutné Vánoce už dlouho nezažila. Snad pro ni příští rok bude mnohem veselejší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama