Kristina Kloubková: Po letech samoty našla pana Božského!

Moderátorka Televizních novin Kristina Kloubková (41) a porotce ze StarDance, světoznámý choreograf a tanečník Václav Kuneš (43) oslavili roční výročí od seznámení a i když spolu ještě nebydlí, už mluví o svatbě a dítěti.

Diváci taneční soutěže Stardance se možná brzy dočkají žádosti o ruku v přímém přenosu. Kristina Kloubková (41) žila po dramatickém rozchodu s Karlem Moravcem (40), otcem své dcery Jasmínky (6) pár let sama a na muže byla velmi opatrná.

Také vás může zajímat ...

Přiznala, že mezi ní a Václavem Kunešem (43) rozhodně nešlo o lásku na první pohled. Dvojice se znala už z dob, kdy společně studovali tanec na konzervtoři, ale tenkrát spolu jen kamarádili. Osud je svedl dohromady až před několika měsíci.

Náročné dvouleté manželství ji připravilo o spoustu nervů.

Moderátorka už za sebou jednu svatbu má. V roce 2007 se provdala za zpěváka Alana Bastiena (47), nicméně manželství jim nevydrželo déle než dva roky. Důvodem rozpadu vztahu bylo vzájemné odcizení. Pár prý také neměl společné zážitky a plány ačkoli účinkovali ve stejných divadlech, ale doma se prý spíše míjeli.

Oba shodně odmítli, že by za rozchodem byl někdo třetí. Dočkají se společného dítěte? Kristinina dcerka Jasmína začala letos chodit do první třídy a tak se jí Kristina náležitě věnuje. Na seznámení s Václavem šla velmi opatrně a v jednom z rozhovorů přiznala, že vůbec neví, co by dělala, kdyby ho její dcera nepřijala a nerada by, aby se něco pokazilo.

Václav Kuneš má z minulého vztahu také malou dceru Aine, která žije se svou matkou v Japonsku, kam za ní pravidelně létá. Kristina s Václavem spolu ve společné domácnosti zatím nebydlí, ale jak Kristina prozradila, pokud by došlo na svatbu a dítě, situace by se asi obratem změnila.

Ani s ním neměla klid, ale narodila se jí dcera Jasmínka.

Už v minulosti, ještě za doby trvání vztahu s Karlem Moravcem prozradila, že by si druhé dítě moc přála. V dnešní době, kdy i další celebrity jako například Monika Absolonová rodí v pozdějším věku, by páru nemělo v narození potomka nic bránit.

Proč jí ztroskotaly minulé vztahy? Václavovi se na Kristině líbí, že má stále dobrou náladu a je prý správně trhlá. Hlavním jejím zájmem je pro oba tanec. Oba vystudovali pražskou Taneční konzervatoř a shodně prohlašují, že velikou výhodou v jejich vztahu je, že navzájem znají a respektují své profese.

V umělecké branži se totiž často stává, že zkoušky probíhají do pozdních hodin nebo o víkendech, což vyžaduje velkou dávku pochopení. Kristina v minulosti randila také s režisérem Filipem Renčem (53) nebo hercem a zpěvákem Romanem Vojtkem (46).

Z rozchodu s bývalým partnerem a otcem dcery se nemohla dlouho vyrovnat a přiznala i deprese. Její kamarádka Libuška Vojtková (37) je také podruhé maminkou a má za sebou už třetí svatbu. Bývalá kolegyně Kristiny Kloubkové a bývalá manželka Pepy Vojtka (53) ze skupiny Kabát se pro moderátorku možná stala inspirací, protože má za sebou už tři svatby a dva potomky.

Zdá se tedy, že vztahům a dětem se v taneční branži daří. Společná dovolená je sblížila Letos byl pár na své první vysněné společné dovolené v Tunisu, kam odletěli sami, bez dcer a tak si mohli užívat romantické chvíle.

Nechyběli společné procházky, tradiční nákupy koření na místních trzích a věnovali se také sportům. Například turnajům ve stolním tenise nebo projížďkám na kánoích. Pro svoji dovolenkovou destinaci zvolili poměrně riskantní destinaci, kde se před několika lety odehrál teroristický útok, při kterém zemřelo nejméně 37 lidí.

Zajímavostí je, že zvolili hotel, kam nemají přístup děti, což moderátorku na jednu stranu mrzelo, ale s dcerou si to v létě vynahradily.

Co slavnému páru předvídají hvězdy?

Kristina je ve znamení Kozoroha, který se vyznačuje klidnou a vyrovnanou povahou. Působí vážným dojmem a má smysl pro povinnost. Václav je jako Býk spolehlivý a pracovitý a spíše domácí typ.

Tito dva by mohli být ideální kombinací pro dlouhodobý stabilní a spolehlivý partnerský svazek a spokojený společný život. Oba mají smysl pro odpovědnost, jsou to realisté a klidné povahy. Jeden druhého by mohli podporovat a být si navzájem oporou a zdrojem bezpečí.

Oba si velmi zakládají na své kariéře a v zaměstnání nacházejí seberealizaci. Jejich společných tématem tedy často bývá práce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...