Kristina Kloubková: Po rozvodu přišlo peklo

Sympatická světlovlasá moderátorka Kristina Kloubková (39) se neuvěřitelně trápí. Prochází nelehkým životním obdobím, kdy si konečně plně uvědomuje, že jí to s muži jaksi nevychází.

Ztroskotal dokonce i nejdůležitější vztah s otcem její dcery Jasmínky, tanečníkem Karlem Moravcem (40). Nebohá moderátorka si poté delší dobu vyčítala, že nedokázala malé dcerce zajistit úplnou rodinu. Nabízí se pochopitelně otázka: Proč se půvabné blondýnce rozpadá jeden vztah za druhým?

Rozchod, který jí asi nejvíce utkvěl v paměti, byl ten s muzikálovým hercem Alanem Bastienem (44), za kterého se dokonce provdala.

Manželství trvalo krátce a skončilo jak jinak než rozvodem. A následovalo opravdové peklo. Alan Bastien zmizel. Doslova. Nešťastná Kristina s ním nutně potřebovala ještě dořešit řadu velmi důležitých věcí, nicméně exmanžel byl nezvěstný.

Také vás může zajímat ...

Celý rok o něm světlovláska neměla jedinou zprávu. Naštěstí se potom sám ozval, a tak exmanželce spadl kámen ze srdce. Ukázalo se, že je Alan Bastien v pořádku, ale cokoli dalšího, například co dělá a jak se mu daří, prozradit odmítl.

Na svůj první rozvod tedy Kristina Kloubková jen tak nezapomene. Místo po jejím boku nyní zaujal někdo nový. Na jak dlouho?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...